Pizzeria Bronowice

Gdzie można zjeść najlepszą pizzę w Lublinie? Tylko w Salti, wyjątkowej pizzerii zlokalizowanej w lubelskiej dzielnicy Bronowice. Pizzę można zamówić osobiście bądź przez stronę www korzystając z możliwości dowozu pod wskazany adres.

Dbałość o klienta to podstawa funkcjonowania

Pizzeria Bronowice docenia stałych klientów. Dlatego też specjalnie z myślą o nich powstał program lojalnościowy, w którym przy każdorazowym zamówieniu klient otrzymuje pieczątkę. Po zabraniu zaledwie 5 otrzymuje rabat na kolejne zamówienie.

Dbałość o klienta przekłada się nie tylko na jakość przygotowywanych posiłków. Tu Pizza Bronowice jest zdecydowanie bezkonkurencyjna i najlepsza w mieście. W trosce o zdrowie i samopoczucie, na stronie internetowej Salti można znaleźć informacje o stosowanych w tym miejscu alergenach. Takich informacji udzielają również pracownicy lokalu.

Różnorodne menu pizzerii

W Salti poza ogromnym wyborem najlepszych pizz w mieście istnieje możliwość zamówienia również innego posiłku. W menu nie brakuje wyjątkowych sałatek czy soczystych burgerów. Do zamówienia można dodawać także kanapki, zapiekanki oraz różnorodne dania z drobiu. W pizzerii nie mogło zabraknąć również szerokiej oferty napojów. Tym, co wyróżnia Salti spośród wielu konkurencyjnych pizzerii jest to, że każdego miesiąca szef kuchni przygotowuje ofertę jego zdaniem najlepszych posiłków na dany okres.

Najlepsze jedzenie w Lublinie z dowozem

Salti to idealne rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy uwielbiają smacznie jadać, jednak brakuje im czasu i chęci do samodzielnego przygotowywania posiłków. Duża różnorodność potraw w menu sprawia, że w tym miejscu z pewnością każdy znajdzie coś odpowiedniego dla własnych kubków smakowych.

Dania można zamawiać bezpośrednio w lokalu, telefonicznie bądź najwygodniej: przez stronę internetową lub przez specjalną aplikację w telefonie. Dopuszczalne formy płatności to karta, gotówka lub przelew. Można płacić zarówno przy odbiorze posiłku, jak i zaraz po złożeniu zamówienia.

Salti serwuje nie tylko najlepszą pizzę w mieście. Równie doskonale radzi sobie z organizowaniem cateringu bądź dowolnych uroczystości rodzinnych czy firmowych. Każde wydarzenie organizowane jest z dużą dbałością o szczegóły, i to nie tylko te ściśle powiązane z serwowanym menu. Uroczystości organizowane są zgodnie z życzeniem gości, z uwzględnieniem możliwości lokalu. W przypadku cateringu istnieje możliwość zamówienia zarówno regionalnych przysmaków, jak i tych mniej czy bardziej znanych, pochodzących z różnych zakątków świata.

ZOBACZ MENU I ZAMÓW