Pizza z dowozem w Lublinie

Pizza z dowozem do domu to idealne rozwiązanie dla wszystkich miłośników tej potrawy. Wystarczy zamówić ją przez telefon lub za pośrednictwem telefonu, a potem poczekać na dowóz. Czy może być lepsze rozwiązanie?

Pizza z dowozem Lublin

Na terenie Lublina działa wiele pizzerii, ale nie wszystkie świadczą usługę dowozu posiłku do domu. Spośród nich, tylko niektóre mogą pochwalić się świetną jakością dań. Na szczególną uwagę zasługuje pizza z restauracji Salti. Jej oferta jest bardzo różnorodna. Oferuje wiele dodatków warzywnych i mięsnych, oprócz tego owoce morza. Pizzę można wybrać w dwóch grubościach ciasta i trzech różnych rozmiarach. Dzięki temu, można zamówić pizzę tylko dla siebie albo dla całej rodziny.

Bogate menu

Pizzeria Salti z Lublina ma szeroki wybór pizz z dowozem. Na menu składają się pizze pikantne, wegetariańskie, dla dzieci oraz klasyczne smaki. Duża różnorodność karty zapewnia gościom restauracji pełną satysfakcję z posiłku. Pizze o podwyższonym stopniu ostrości są przygotowywane na bazie naturalnych papryk. Ostrość wynika z papryki chilli, pepperoni, jalapeno i piri piri. Ta ostatnia, jest jedną z najostrzejszych papryk na świecie. Ostrość podbija też sos tabasco.

Na dowóz, można zamówić klasyczne smaki pizz - Margharita, czy Wezuwio oraz te bardziej nowatorskie. Najbardziej wybrednych ucieszy pizza Cztery Strony Świata - w jej skład oprócz szynki, pieczarki, kurczaka i salami, wchodzi ananas, oscypek i żurawina. Bajeczną alternatywą dla jaroszy jest Rajski ogród, czyli pizza z oliwkami, cebulą, pomidorami, pieczarkami, fasolą czerwoną, papryką, groszkiem, kukurydzą i ogórkiem konserwowym. Skład pizz z Salti jest bardzo bogaty i różnorodny, więc każdy znajdzie coś dla siebie.

Dowolna kompozycja

Ciekawą propozycją pizzerii na dowóz jest stworzenie własnej kompozycji smakowej. Gość restauracji może wybrać aż pięć dowolnych składników, w tym dwa mięsne - a pizzerman spełni jego marzenie. To świetna okazja by poznawać nowe smaki, uczyć się ich łączenia i decydować, które z nich są najlepsze. To wspaniały sposób na to, by cieszyć się dokładnie takim posiłkiem jaki sobie zaplanowaliśmy. Daje to takie możliwości, jak gdybyśmy zrobili obiad własnoręcznie... tyle, że będzie dużo wyższej jakości. W końcu, nikt nie zastąpi profesjonalistów.

Pizza dla dzieci

Pizza z dowozem w obrębie Lublina i okolic ma w swojej ofercie też propozycje dla dzieci. Nie ma potrzeby przekonywać maluchy do doprawionej ziołami Margharity. Dla dzieci, Salti oferuje pizzę dziecięcą złożoną wyłącznie z sera i sosu pomidorowego. Jeszcze większą ciekawość może budzić pizza Salti Junior. Takiej kompozycji nie znajdzie się w żadnej innej restauracji. Składa się na nią ser, ananas, kurczak i brzoskwinia. Takie połączenie to słodki i nieoczywisty zestaw. Jeśli jednak, nie odpowiada on dziecku - to można zamówić dla niego specjalnie skomponowaną pizzę, która jest złożona wyłącznie z wybranych przez nie składników. Taka możliwość, to pewność, że najedzą się nie tylko rodzice, ale też dzieci.

ZOBACZ MENU I ZAMÓW